Nezávazná poptávka
500 znaků zbývá
VIDEO PROHLÍDKA PROSTOR

Brousící a svařovací stoly s odsáváním naší výroby

Svářecí stoly s odsáváním jsou určené převážně k odsávání emisí vznikající jako vedlejší produkt při procesu svařování a broušení.

Stoly jsou navrženy s důrazem na maximální ergonomii použití. Dostatečná velikost pracovní plochy pro uložení zpracovávaných dílců zaručuje obsluze vysoký komfort pracovních podmínek.

Stůl pro odsávání ve svařování a broušení je vyroben z ocelového plechu s kvalitní povrchovou úpravou RAL 5010/7037. Ergonomie pracoviště lze přizpůsobit potřebám pracovníka úpravou pracovní výšky stolu. Pracovní desku stolu tvoří standardně dodávaný svařovaný rošt.

Na přání klienta lze dodat dřevěný rošt určený pro jemné dokončovací práce kovových povrchů

Na stolech lze zpracovávat dílce, které svou konstrukcí přesahují rozměr stolu. Pro tento účel jsou stoly standardně vybaveny bočními závěsy, které zabraňují odlétávajícím částicím negativně ovlivňovat okolí.

Stůl obsahuje jednoduchý systém záchytu jisker a větších mechanických nečistot.

Zachycené částice padají do prachového šuplíku, který je přístupný z čela stolu. Sběrné zásuvky umožňují jednoduché čistění stolu.

Stoly jsou dodávány ve dvou rozměrových velikostech a lze je připojit za pomocí vzduchotechnického potrubí k centrálnímu odsávacímu zařízení.

Pro ukázku aplikací těchto zařízení následujte reference.

Odsávané stoly pro svařování a broušení

PDF dokumenty ke stažení: