Nezávazná poptávka
500 znaků zbývá
VIDEO PROHLÍDKA PROSTOR

Cyklony od společnosti Tigemma

Cyklony slouží k odsávání jemné a nelepivé znečistěné vzdušiny pro průmyslové účely. Svou konstrukcí slouží zpravidla jako před odlučovač pro filtrační zařízení.

V cyklonovém odlučovači se vzdušině s obsahem pevných částic prachu, udělí rotace, tak že pevné částice rotují vysokou rychlostí po obvodu pláště kde vlivem tření, snížení obvodové rychlostí a vlivem gravitace  dochází k odloučení pevných částic. Cyklonové odlučovače se vyrábějí v pěti  výkonových řadách 630, 800, 1000, 1200, 1400. Liší se od sebe velikostí a konstrukčním průtočným množstvím objemu vzdušiny. Odloučené pevné nečistoty jsou shromažďovány v sběrné nádobě.

Cyklonový odlučovač je vyroben z ocelového plechu opatřen  kvalitním nátěrem, který zajišťuje jeho dlouhodobou životnost. Výrobce doporučuje zařízení chránit proti povětrnostním vlivům zastřešením. Maximální teplota vzdušiny vstupující do cyklonu nesmí přesáhnout teplotu 70 °C. Zařízení je konstrukčně navrženo pro  teplotu okolí v rozmezí  – 20 °C až + 40 °C. Zařízení je možné provozovat jen ve výrobcem potvrzených parametrech podle údajů na výrobním štítku a písemně dohodnutých.

Cyklon

Dokumenty ke stažení PDF:

 

Kam dál? Vyplňte nezávaznou poptávku pomocí žlutého tlačítka vpravo dole, nebo kontaktujte naše zaměstnance!